Metro Marketler Zinciri

1964 yılında Otto Beisheim’in Almanya’nın Ruhr bölgesinde temellerini attığı Metro, takip eden yıllar boyunca kaliteli ve uygun fiyata ürün politikasıyla dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen toptancı marketlerinden biri haline gelmiştir.

20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürün sağlayarak tüm dünyanın vazgeçilmez adresi haline gelen Metro, fiyat – kalite – performans ilişkisini asla göz ardı etmemiştir dolayısıyla uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürünü, yurt çapına yayılmış olan Metro Toptancı mağazalarında bulmak mümkün hale gelmiştir.

Gıda güvenliği ve temizliği konusunda birçok öncü projeyi şekillendiren Metro; tedarik zincirinin tamamında %100 şeffaflığı sağlamıştır ve Antalya Metro Meyve Sebze Platformu ile International Featured Standarts Lojistik Standardı Sertifikası’nı kazanmıştır.

Kalite ve fiyat avantajlarının ötesinde, gastronominin son yıllardaki gelişimiyle birlikte sürekli yeni çözümler üretmektedir.

Metro Market, bugün dünyada 33 ülkede 2.100 mağaza olarak bulunmaktadır ve buna ek olarak 280 bin çalışanıyla dünyanın en güvenilen ve tercih edilen markaları arasındadır.

Metro Marketleri; Temizlik Ürünleri, Kozmetik, Şekerleme, Ev Eşyaları, Profesyonel Ekipmanlar, Ofis Ekipmanları, Bira ve İçecek, Konserve Ürünler, Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Süt ve Süt Ürünleri gibi kategorilerde kesintisiz toptan ürün tedariki sağlamaktadır.

Sadece Türkiye’de; Adana, Alanya, Antalya, Bodrum, Muğla, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Balıkesir, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya, Kuşadası, Malatya, Samsun, İstanbul, İzmir ve İzmit illerinde mağazası bulunmaktadır. Bu kadar yaygın ve erişilebilir bir ağa sahip olması Metro’nun en çok tercih edilen toptancılardan biri olmasını mümkün kılmıştır.

Daima en hesaplı fiyatlarla bütçenize katkıda bulunan Metro Katalog indirimli ürünler ile bezenmiş sayfalarında birbirinden avantajlı ürünlerle alıcısı ile buluşmaya devam ediyor. Market alışverişlerinizi pek çok alternatif ürünle en ucuza getirmenin pratik yolu Metro Kataloğundan geçiyor. http://kataloguindirimler.com/

Değişen ihtiyaçlarınıza değişen indirimli fiyatlarıyla ve geniş ürün yelpazesi ile cevap veren Metro Katalog zengin içeriği ile müşterilerin Metro marketler zincirinden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. Her kesimden müşteriye hitap eden uygun fiyatları ile damak tadınızı geri plana atmadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz Metro marketler zincirinden.

Kaliteli ürünlerin merkezi Metro marketler zincirindeki indirimleri kaçırmamak için haftalık olarak çıkan ve müşterilerine en iyi fiyatları sunan Metro Kataloğu’nu takip etmeyi unutmayınız.

https://www.metro-tr.com/