Şok Aktüel ile Tazeliğin Farkını Hissedin!

Türkiye’de özellikle apartman ve sitelerde sıklıkla karşılaştığımız ŞOK mağazaları, daha ucuzu yok sloganıyla birlikte hayatımıza girmişti. Üstelik hijyenin ön planda olduğu bu mağazada diğer marketlerden farklı olarak, farklı markalarla birlikte Şok aktüel ürünlerde ortaya çıkıyorlar. Artık içindeki makinelerle de en çok beğenilen marketler arasına girmeyi başardı diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse, simit ve ekmek makinesi sayesinde Şok markete gelen, alışveriş yapmak isteyen müşteriler kendi ekmeklerini ve simitlerini anında alabiliyorlar. http://www.sokmarket.com.tr/

Şok marketleri bütün şehirlerde olan ve genelde tek başına rekabet sağlayan bir şirkettir. Şok, daha ucuzu yok sloganına yakışan bir şekilde ürün portföyünü tamamlayan şirket artık çalışan kadrosu ile ziyaretçilerinin iyiliğini düşünüyor.

Evin eksikleri hiç bitmez, hele ki kalabalık yaşanan ailelerde sürekli bir şeyler tükenir ve alışveriş yapmak gerekir. Marketlerin indirimleri takip edildiğinde ise bu alışverişleri çok daha uygun fiyatlara yapmak mümkündür. Şok marketler zincirinde bulunan ürünlerdeki indirimlerden faydalanmanın en kolay yolu Şok aktüel ürünler kataloğunu takip etmektir.

Değişik markaların ürünlerinin satışa sunulduğu Şok marketler zincirinde bununla beraber firmanın kendi ürünleri de satışa sunuluyor. Şok aktüel adı verilen indirim kataloğunda o hafta hangi ürünün indirime girdiğini, ürünün normal fiyatını ve indirimli fiyatını görebilir ve aradaki indirim fırsatını fark edebilirsiniz.

Şok marketleri Türkiye’nin birçok ili ve ilçesinde hatta her mahallesinde müşterilerine hizmet verir iken bütün mağazalarda geçerli bu indirimlerden her Şok müşterisi yararlanabiliyor. Şok Aktüel İndirim Kataloğuna mağazalara gelecek olan ürünler de indirimli oluyor. Birçok kategorideki gelecek olan özel ürünler belirli temalar ile mağazalarda satışa sunuluyor. Şok Marketleri özel ürünleri özel günlere göre de organize ediyor. Misal, okul başlangıç dönemi olan eylül ayında özellikle kırtasiye malzemeleri indirime girer ve öğrencilerin uygun fiyatlarda okul ihtiyaçlarını Şok marketlerinden temin etmesi sağlanır.

Şok Marketleri kaliteli ürün portföyü ve ev ekonomisine uygun fiyatlarla tüketicilere hizmet sunduğu için müşterileri için tercih edilen bir market olma özelliğini koruyor. Şok her zaman müşteri memnuniyeti sağlama amaçlı çalışmayı hedefliyor ve şirket amaçlarını da bu hedeflere göre belirlemişlerdir.